Viktorka se jede do Brna pod umělé osvětlení poprat s osudem a zlomit prokletí tenisových výsledků

16. 9. 2021 | Wear

Těžší los jsme si v naší nepříliš lichotivé situaci nemohli přát. Po nepovedeném domácím zápase s Vyškovem zajíždí parta Davida Oulehly do Brna, kde ji čeká souboj s ambiciózní Zbrojovkou. V moravské metropoli se nám v posledních letech zle nedaří, loni i předloni nám domácí nabalili na zpáteční cestu po šesti gólech.

0:6, 1:6. Ve světě tenisu krutý výprask, v tom fotbalovém ještě krutější. Z pohledu Viktorky dva novodobé výsledky utkání na Srbské, po kterých se nám nevracelo na Žižkov vůbec vesele. Od toho prvního nás dělí jen dva roky, přesto v kádru zůstali již jen tři jeho pamětníci - Soukup, Súkenník a Muleme. Igor Súkenník je pak jediným úspěšným střelcem, který se na Městském fotbalovém stadionu dokázal prosadit. A Viktoriány čeká pořádná šichta i v neděli. Zbrojovka nasadila od úvodních kol svižné tempo a s šestnácti body a bilancí 5-1-1 kraluje celé F:NL. Jediné zaváhání přišlo v Prostějově, remízu si Moravané připsali s Varnsdorfem. To byla pro Brňany doposud jediná domácí ztráta. Viktorka zatím střídá sérii dvě prohry, dvě výhry, dvě prohry, proloženou remízovým utkáním s Ústím. Tento zápas odstartoval nelichotivou šňůru, kdy jsme z devíti možných vydolovali jen jediný bod a vstřelili jediný gól. Připočteme-li výpadek v poháru, je jasné, že favorit nedělního duelu je daný. Ale právě to by mohlo Viktoriánům svědčit a proč neukončit těch několik černých statistik právě v bitvě s lídrem tabulky. Zápas bude také soubojem nejlepších kanonýrů soutěže, domácí Řezníček zatím vévodí střelcům s šesti zásahy, Augusto Batioja se s pěti góly drží v těsném závěsu.

Utkání na Městském fotbalovém stadionu na Srbské ulici má výkop v neděli ve 20:00 a jako hlavní jej bude řídit sudí Michal Křepský s asistenty Jakubem Šimáčkem a Lukášem Matouškem. Delegátem FA bude Jan Král, technickým delegátem Mgr. Milan Ondo.

Děti moje, hrr na ně!logo logo
12. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 23. 10. 2021

Slezský FC Opava

FK Viktoria Žižkov

6:1
logo logo
13. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 31. 10. 2021

FK Viktoria Žižkov

FC Vysočina Jihlava

10:15
19. 10. 2021

Trenér David Oulehla s asistentem Janem Filipem končí na lavičce Viktorky

17. 10. 2021

Chrudim knockoutovala Viktorku po hodině hry dvěma rychlými direkty a nepustila ji ze spodku tabulky

16. 10. 2021

Seifertka uvidí souboj týmů s nejhorší výsledkovou formou. Na Žižkov míří poslední Chrudim

14. 10. 2021

Je to pro mě čest nastupovat za áčko Viktorky, říká Tadeáš Zeman