Velvary sestřelil premiérovou trefou Antl, Diviš pak gratuloval Jágrovi a přidal pojistku.

15. 2. 2020 | Wear

Velvary sestřelil premiérovou trefou Antl, Diviš pak gratuloval Jágrovi a přidal pojistku.

příp., Zimní příprava, so 15. 2. 2020, 11:00
logo

FK Viktoria Žižkov

FC Slovan Velvary

2:0 (2:0)
logo

Góly : 28. Antl, 39. Diviš.

FK Viktoria Žižkov:

Hrubeš - Řezáč (46´ Pavlík), Opluštil (46´ Žežulka), Březina (52´ zpět Opluštil), Bazal (46´ Dudl) - Batioja (46´ Halgoš), Gil (46´ Urbanec), Antl (46´ Súkenník) - Vůch (46´ Martan), Diviš (46´ Szotkowski), Bezdička (46´ Nabijev).

FC Slovan Velvary:

Měsíček - Valenta (75´ zpět Šollar), Rubeš, Šustr, Chábera - Bulíř (46´ Havránek), Luong (69´ zpět Hanuš), Hanuš (46´ Duong), Vopat, Dvořák (69´ zpět Bulíř) - Šollar (46´ Šimkovský).

Reportáž

       Trenéři se rozhodli rozložit zátěž rovnoměrně mezi dvacítku hráčů a protože gólmany tradičně o poločasu nestřídáme, připsal si devadesát odchytaných minut, s nulou navrch, tentokrát Karel Hrubeš. Po oboustranném oťukávání o sobě dal v sedmé minutě poprvé vědět Antl, když se po přetaženém rohu Březiny opřel z voleje do míče a soupeře zachránilo břevno. Chvíli na to náš bek (kterého trenér Hašek posunul v tomto zápase do záložní řady) pálil znovu, ale obrana stihla jeho ránu vytěsnit na roh. Po dvaceti minutách přišly chvíle dvojice Gil, Diviš. Američan ve službách Viktorky vydláždil pro našeho nejzkušenějšího forvarda dvakrát klasickou českou uličku, ale Diviše nejprve zastavil zdvižený praporek a podruhé z toho byl je roh. Minutu na to se připomněl i další z našich cizinců a po akrobatické hlavičce Batioji, stojícího zády k bráně, zazvonilo Měsíčkovo břevno podruhé. Ve 28. minutě se přihlásil o slovo znovu Antl a tentokrát už udeřilo. Březina poslal z trestňáku míč opět na zadní tyč, Antl se do něj opřel z první a Viktorka vedla. Pak to chvíli vypadalo, že naši útočníci chtějí popřát k dnešním narozeninám legendě Jaromíru Jágrovi a gólman Velvar musel v závěru poločasu čelit dvěma hokejovým nájezdům. Pokus Bezdičky ještě stihl vytěsnit mimo branku, ale ve 39. minutě už byl Diviš úspěšnější a střelou k pravé tyči zvýšil. Do druhého poločasu poslali naši trenéři čerstvou devítku hráčů a na place měl zůstat jediný Březina. Měl. Po pěti minutách už byl po souboji a po úderu do hlavy preventivně stažen i on a do hry se vrátil Opluštil.Druhé dějství už tolik vzruchu nepřineslo. V 53. minutě dal Halgoš vzpomenout na svůj gól z loňského vzájemného pohárového zápasu a nechybělo mnoho, aby byl i tentokrát úspěšný. Jeho jedovka z přímého kopu nadělala Měsíčkovi velké problémy, ale ani z následného závaru jsme nedokázali dostat míč do sítě. Blízko gólu byli i Martan, který ve skluzu jen těsně minul a Szotkowski, kterému nabil na loženku Urbanec, ale gólman hostí byl znovu připraven. Poslední slovo si tak vzal Opluštil, jehož hlavičku dostal Měsíček nad břevno jen s vypětím všech sil. Hrubeš musel své umění dokazovat jen v 70. minutě, ale u nebezpečné rány byl na zemi včas. Viktorka si tak připisuje v zimní přípravě pátou výhru a o tu šestou zabojuje už ve středu na Xaverově v souboji s béčkem pražské Slavie.

logo logo
16. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, ne 28. 11. 2021

FK Viktoria Žižkov

FK Varnsdorf

0:1
25. 11. 2021

Na podzimní derniéru s Varnsdorfem jen očkovaní, nebo fanoušci splňující výjimku

24. 11. 2021

V obraně Viktorky opět tvrdí muziku pevná skála jménem Gabriel

21. 11. 2021

S mladým Myškou v brance bere Viktorka s Táborskem bod

20. 11. 2021

V podzimním rybníku zbývá 6 bodů. První pokus o výlov má Viktorka proti Táborsku.