Viktorka prospala úvod a v Třinci padla. Náladu v autobuse snad zlepší zpráva ze zastupitelstva.

27. 4. 2021 | Wear

Viktorka prospala úvod a v Třinci padla. Náladu v autobuse snad zlepší zpráva ze zastupitelstva.

18. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, út 27. 4. 2021, 16:30
logo

FK Fotbal Třinec

FK Viktoria Žižkov

2:0 (2:0)
logo
Góly : 2. Omasta, 9. Omasta ŽK : Hušek, Mashike (oba ŽIŽ) Rozhodčí : Černý - Matoušek, Vejtasa Hráno bez diváků.
FK Fotbal Třinec:

Adamuška – Celba (84. Bolf), Gáč, Foltyn, Hýbl (67. Janoščin) – Vaněk., Samiec – Omasta, Weber, Javůrek (62. Puchel) – Tijani.FK Viktoria Žižkov:

Hrubeš - Řezáč (45. Bezdička), Hušek, Pudil, Auer - Súkenník, Sixta (65. Richter) - Urbanec, Zoubele (73. Pázler), Bazal (73. Nabiyev) - Mashike

Reportáž

Hůř dnešní zápas pro Viktorku začít snad ani nemohl. Sotva se hráči vysoukali po namáhavé několikahodinové cestě z autobusu, prohrávali už o dvě branky. Nejprve po Samiecově střele neudržel míč Hrubeš a osamocený Omasta už měl jednoduchou práci. A aby toho nebylo málo, o sedm minut později nechala obrana hostí třineckému střelci na zadní tyči opět dostatek prostoru a Omasta mohl podruhé poděkovat. Viktorka se, i přes dva těžké direkty, snažila gólově odpovědět, ale jedinou pořádnou šancí byla hlavička Mashikeho, která však Adamuškovu branku jen těsně minula. O dost přesněji mířil na druhé straně Javůrek, ale hosty zachránila tyč. Žižkovští přidávali na aktivitě, ovšem Sixtovu ránu z 18. metrů Adamuška zkrotil a Auerův ostrý centr jen prolétl nebezpečně vápnem, takže do kabin odcházeli mnohem spokojenější třinečtí. Do druhé půle posílil kouč Oulehla ofenzivu a poslal na hřiště Davida Bezdičku. Hra se pak odvíjela dle očekávaného scénáře, Viktorka se tlačila dopředu ve snaze zvrátit nepříznivý stav, domácí se soustředili na pečlivou obranu. V 58. minutě mohli být svému cíli blíže hosté, ale Mashike naložil s přesným Bazalovým centrem prachbídně. Hrbolatý terén technické hře černočervených nesvědčil a tak to nadále zkoušeli vzduchem. V domácím vápně však kraloval Adamuška a co neposbíral on, uklidili do bezpečí obránci. Slibně vypadala hlavička střídajícího Richtera, ale pokus našeho halva mířil nad. Hrubeš byl ve druhé půli prakticky bez práce, ale Viktoriánům přibývaly na kontě pouze rohy a závary před Adamuškou. Vyloženou šanci si přes veškerou snahu vytvořit nedokázali a na dlouhou cestu domů si tak žádný bod nepřibalili.

logo logo
9. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, pá 24. 9. 2021

FK Viktoria Žižkov

FK Dukla Praha

1:1
logo logo
10. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 2. 10. 2021

FK Fotbal Třinec

FK Viktoria Žižkov

10:15
19. 9. 2021

Zbytečná ztráta na hřišti lídra. Viktorka odehrála kvalitní partii, body odvál zkrat v úvodu druhé půle

19. 9. 2021

Tipérům kraluje žena! Přesný výsledek poslal do čela Lenku Slaninovou

16. 9. 2021

Viktorka se jede do Brna pod umělé osvětlení poprat s osudem a zlomit prokletí tenisových výsledků

14. 9. 2021

S výkony týmu nepanuje spokojenost, museli jsme reagovat, říká spolumajitel Viktorky, Milan Richter