Vstupenky a permanentky

Vstupenky

Pro jarní část sezony 2022 bude možné nadále využívat zavedený elektronický on-line systém prodeje vstupenek prostřednictvím klubového webu. On-line prodej vstupenek bude možný vždy jednotlivě na každé utkání a bude probíhat 7 dní v týdnu 24 hodin denně. Vstupenky můžete nakupovat ZDE.

Pokud nebude kapacita stadionu vyprodána v předprodeji, budou se pokladny na stadionu při domácích zápasech otevírat jako vždy 90 minut před začátkem utkání.

Fanoušek si i nadále může vstupenku zakoupit a následně vytisknout v předstihu doma. S vytisknutou vstupenkou projde vstupem na stadion přes speciální čtečku QR kódů a zamíří do svého diváckého sektoru. Vyhne se tak frontě u pokladny. Samozřejmostí je, že vstupenku lze také po zakoupení ukázat v chytrém mobilním telefonu, kdy není problém na vstupu na stadion z displeje čtečkou přečíst QR kód a není tedy zapotřebí vstupenku tisknout (při tomto způsobu je nutno nastavit nejvyšší stupeň podsvícení displeje mobilu, aby čtečka vstupenku bez problémů načetla).

Každý QR kód je unikátní, tudíž nelze použít dvakrát. Upozorňujeme tedy návštěvníky, že při opuštění stadionu nebude možné se opět vrátit zpět, jelikož vstupenka bude již zaznamenána jako označená a neumožní druhý průchod.

Permanentky

On-line předprodej permanentních vstupenek probíhá ZDE. Po zakoupení permanentky Vám bude na email zaslán voucher s QR kódem. Tento voucher Vám bude následně na stadionu vyměněn za plastovou permanentní kartu, a to při prvním, nebo druhém domácím utkání (dle data nákupu permanentky). Jelikož je tištěný voucher také vybaven QR kódem, je možné na stadion vstoupit i s tímto vytištěným voucherem. Všechny permanentní vstupenky budou prodávány pouze jmenovitě, bez povinných údajů není možné papírový voucher vyměnit za plastovou permanentní kartu.

Dále upozorňujeme, že při výměně papírového voucheru za plastovou kartu budete vyzváni k předložení dokladu totožnosti, aby byl potvrzen Váš nárok na samotnou permanentku. Zakoupí-li osoba on-line permanentku za sníženou cenu, na kterou následně neprokáže nárok, nebude jí voucher za plastovou permanentku vyměněn a voucher ztrácí platnost bez nároku na náhradu.

Permanentky zakoupené do 6.3. bude možno vyzvednout na prvním domácím zápase 13.3. ve fanshopu.

Dále bychom chtěli upozornit na skutečnost, že pro vstup na stadion, ať už s jednorázovou vstupenkou nebo permanentkou, bude muset dotyčná osoba vždy doložit potvrzení o podstoupeném očkování nebo o prodělání nemoci. Samotný nákup vstupenky nebude opravňovat ke vstupu na utkání! Vše se řídí aktuálními covidovými pravidly vydanými Ministerstvem zdravotnictví a LFA. Děkujeme za pochopení.

Pro rychlý nákup z mobilních telefonů možno použít QR kód:Prosíme všechny naše fanoušky o trpělivost a žádáme, aby se na stadion dostavili v dostatečném předstihu.


Těšíme se na setkání s vámi.

Vaše VIKTORIA ŽIŽKOV

Jaro 2022 – F:NL


Tribuna sever (krytá)

Platnost do 30.6.2022

Normal

780,00 Kč

Senioři nad 65 let

680,00 KčTribuna východ (montovaná)


Normal

600,00 Kč

Senioři nad 65 let

500,00 Kč


Permanentka je vázána na určité místo na konkrétní tribuně.

Permanentky je možné zakoupit on-line, nebo po PŘEDCHOZÍ domluvě v sekretariátu klubu od 10.2.2022 (náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3; mail: berna@fkvz.cz).

Dále se budou permanentky prodávat také při prvním domácím utkání 13.3.2022 VŽ – AC Sparta Praha B, a to pouze v k tomu vyhrazené pokladně (vedle fanshopu).

Ceník vstupenek:

Tribuna sever (krytá) 130,- Kč (vstupenka je vázána na určité místo na tribuně)

Tribuna východ (domácí) 100,- Kč (vstupenka je vázána na určité místo na tribuně)

Tribuna západ (hosté, stání) 100,- Kč

Vozíčkáři + 1 doprovod – zdarma

Děti do 12-ti let – zdarma (v doprovodu dospělé platící osoby, bez nároku na sedačku)

V případě potíží s nákupem vstupenek, prosím, kontaktujte našeho dodavatele systému na telefonním čísle +420 461 049 232, nebo e-mailem info@enigoo.cz


logo logo
30. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, so 14. 5. 2022

FK Viktoria Žižkov

SK Líšeň

3:1